We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 146155-2022
Bulgaria-Godech: Electricity
2022/S 056-146155
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ СРЕДНО И НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ (СРН И НН) ПО СВОБОДНО ДОГОВОРЕНИ ЦЕНИ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА ГОДЕЧ“
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Предметът на поръчката е: „ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ СРЕДНО И НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ (СРН И НН) ПО СВОБОДНО ДОГОВОРЕНИ ЦЕНИ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА ГОДЕЧ“ и включва доставка на нетна активна електрическа енергия за обектите на Община Годеч, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя.
Обхватът, обемът и изискванията към изпълнението на обществената поръчка са подробно описани и регламентирани в настоящата документация, Техническата спецификация и проект на договор.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 310 000.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Предметът на поръчката е: „ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ СРЕДНО И НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ (СРН И НН) ПО СВОБОДНО ДОГОВОРЕНИ ЦЕНИ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА ГОДЕЧ“ и включва доставка на 620 МВт/ч. нетна активна електрическа енергия за обектите на Община Годеч, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя.