Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 146273-2022
Pologne-Poznań: Systèmes de détection d'incendie
2022/S 056-146273
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zestawu urządzeń do lokalizacji i wykrywania pożarów lasów w Nadleśnictwie Babki.
Numéro de référence: SA.270.1.2022
II.1.2)Code CPV principal
31625100 Systèmes de détection d'incendie
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń telewizyjnego systemu wczesnego wykrywania (monitoringu) zagrożenia pożarowego lasów, łącznie z instalacją i uruchomieniem systemu.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
31625000 Avertisseurs d'effraction et d'incendie
32320000 Matériel de télévision et matériel audiovisuel
32400000 Réseaux
32500000 Matériel de télécommunications
45310000 Travaux d'équipement électrique
51100000 Services d'installation de matériel électrique et mécanique
51300000 Services d'installation de matériel de communications
51900000 Services d'installation de systèmes de guidage et de commande
72500000 Services informatiques
72514200 Services de gestion d'installations pour le développement de systèmes informatiques
32323500 Système de surveillance vidéo
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń telewizyjnego systemu wczesnego wykrywania (monitoringu) zagrożenia pożarowego lasów, łącznie z instalacją i uruchomieniem systemu, w szczególności:
a) montaż na maszcie kratowym H-34 m w miejscowości Zwola, gmina Zaniemyśl (L-ctwo Łękno), działka nr ewid. 7126/1 (wsporniki pod kamerę i anteny zostały zamontowane na etapie modernizacji masztu) zestawu urządzeń wskazanych w projekcie monitoringu,
c) montaż w punkcie PAD (Punkt Alarmowo – Dyspozycyjny) N-ctwa Konstantynowo zestawu urządzeń wskazanych w projekcie monitoringu,
d) wykonanie systemu łączności radiowej między masztem kratowym w miejscowości Zwola (L-ctwo Łękno), a masztem kratowym w miejscowości Brodniczka (Nadleśnictwo Konstantynowo, L-ctwo Brodniczka) i masztem strunobetonowym H-30 na terenie siedziby Nadleśnictwa Konstantynowo.
e) Wykonawca zobowiązany jest do uruchomienia i wdrożenia całego systemu wraz z testami jego poprawnego funkcjonowania,
f) Wykonawca Zapewni obsługę serwisową i wsparcie techniczne w okresie gwarancji: