Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
Des bogues affectent l’affichage des formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre ce problème. En attendant, vous pouvez consulter cette page pour en savoir plus et obtenir des conseils.
4e atelier avec les réutilisateurs de données TED le 14 décembre 2023: les inscriptions sont ouvertes
Fournitures - 146414-2022
Bulgarie-Dobrich: Minibus
2022/S 056-146414
Avis d’attribution de marché
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставка на микробус 8+1 места за Младежки център Добрич по Проект BGLD-1.003-0001-C01 „Младежки център Добрич – Вашето днес“, Договор № Д03-20/01.07.2020 г.
II.1.2)Code CPV principal
34114400 Minibus
II.1.4)Description succincte:
Доставка на един брой нов микробус 8+1 места за Младежки център Добрич по Проект BGLD-1.003-0001-C01 „Младежки център Добрич – Вашето днес“, с минимални изисквания съгласно Техническата спецификация.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Доставка на 1 БРОЙ НОВ МИКРОБУС, ПЪТНИЧЕСКИ
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ/ИЗИСКВАНИЯ
Брой места:    8+1
Двигател (cm3)         до 2000, дизел
Трансмисия   Механична, 6-степенна
Мощност (кВт/к.с.)  Не по-малко  95/130
Цвят екстериор         металик
Комб. разход на гориво (л/100км): до 8,0
Климатик      За предни и задни седалки
Брой врати:   5
Задна товарна врата отвяряща се нагоре;
Товарни врати от двете страни
Регистрация - 9 места          Да
Вместимост  на резервоара мин. 80 л.
Системи за безопасност
         Система следяща движение в мъртва точка и сигнализация за напречно движение
         Въздушна възглавница тип „завеса“
         Въздушна възглавница за водача
         Въздушна възглавница за пасажера
         Круиз контрол: Oграничител на скоростта
         Автоматично заключване на вратите
         Централно заключване на вратите
         Централно заключване на група врати
         Система следяща налягането на гумите
         Старт / Стоп система
         Предни и задни паркинг сензори
         Периметърна аларма
Минимално оборудване
         Бордкомпютър
         Озвучаване:
o          AM/FM Радио
o          мин. 8 инча дисплей
o          мин. 2 USB-входа,
o          Bluetooth
o          мин. 8 бр. високоговорители,
o          Микрофон
         Прозорци с ел. задвижване на предните врати
         Подлакътник на седалката на водача
         Предни и задни калобрани
         Предна и задна броня в цвета на купето
         Ел. управляеми, автоматично сгъваеми и отопляеми странични огледала с мигачи
         Автоматични  чистачки
o          Сензори за дъжд на чистачките
o          Датчик за нивото на измиващата течност
         Странични огледала в цвета на купето
         Автоматични предни светлини
         Адаптивни предни фарове за мъгла
         Стоп светлина
         Flip отваряне на страничните прозорци
         Отопляемо челно стъкло
         Отопляем заден прозорец
         Щори на задните, странични прозорци
         Насочено осветление за четене отпред и отзад
         Осветление в товарното отделение
         Стандартно вътрешно огледало Ден/Нощ
         Тапицерия в задната част - пълна височина
         Цялостно покритие на пода
         Три отделни седалки на 2ри ред
         Трети ред една широка седалка
Емисионна норма    мин. Euro 6
Комплект инструменти и крик      ДА
Резервно колело       Да, мини размер
Гаранционни условия         Минимална заводска гаранция на микробуса: 60 месеца или 250 000 км.
Сервизно обслужване         Включено сервизно обслужване за първите 60 месеца.
Зимни гуми   Допълнителен комплект зимни гуми
Техническите спецификации определят  минималните изисквания  за изпълнение на обществената поръчка. Участниците могат да представят по-добри технически параметри в техническото си предложение. Неспазването на минималните изисквания на Възложителя води до отстраняване на участника от процедурата. За всеки конкретно посочен в настоящата техническа спецификация стандарт, спецификация, техническо одобрение или друга техническа референция, Възложителят приема и еквивалентни такива. За всеки посочен в настоящата техническа спецификация конкретен модел, източник, процес, търговска марка, патент, тип, произход или производство, Възложителят приема и еквивалентни такива.