Fournitures - 146416-2022
Pologne-Łódź: Consommables médicaux
2022/S 056-146416
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ
Numéro de référence: 167/PN/ZP/D/2021
II.1.2)Code CPV principal
33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ zwanych dalej towarem – zamówienie podzielone na 14 pakietów, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pakiet nr 1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
33181000 Appareils de suppléance rénale
33181100 Appareils d'hémodialyse
33181500 Consommables rénaux
II.2.4)Description des prestations:
Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach do SWZ.
Pakiet nr 2
Lot nº: 2
Pakiet nr 3
Lot nº: 3
Pakiet nr 4
Lot nº: 4
Pakiet nr 5
Lot nº: 5
Pakiet nr 6
Lot nº: 6
Pakiet nr 7
Lot nº: 7
Pakiet nr 8
Lot nº: 8
Pakiet nr 9
Lot nº: 9
Pakiet nr 10
Lot nº: 10
Pakiet nr 11
Lot nº: 11
Pakiet nr 12
Lot nº: 12
Pakiet nr 13
Lot nº: 13
Pakiet nr 14
Lot nº: 14