Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego i dostawa
Numéro de référence: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-3/UE/2022
II.1.2)Code CPV principal33690000 Médicaments divers
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego i dostawa wlewu do pęcherza moczowego szczepionki BCG ze wskazaniem do stosowania leczenia nieinwazyjnego raka nabłonka pęcherza moczowego dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Dostawa leku biologicznego Guselkumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólneg
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33690000 Médicaments divers
II.2.4)Description des prestations:
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ zadanie 1.
Dostawa leku biologicznego Adalimumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólne
Lot nº: 2
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ zadanie 2.
Dostawa leku biologicznego Ixekizumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogóln
Lot nº: 3
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ zadanie 3.
Dostawa leku biologicznego Ustekinumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogóln
Lot nº: 4
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ zadanie 4.
Dostawa wlewu do pęcherza moczowego szczepionki BCG ze wskazaniem do stosowania leczenia nieinwazyjnego raka nabłonka pęcherza moczowego.
Lot nº: 5
Do obowiązków wykonawcy będzie należała dostawa wlewu do pęcherza moczowego szczepionki BCG ze wskazaniem do stosowania leczenia nieinwazyjnego raka nabłonka pęcherza moczowego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ zadanie 5.
Dostawa leku biologiczny Risankizumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólneg
Lot nº: 6
Do obowiązków wykonawcy będzie należała dostawa leku biologiczny Risankizumab objętego programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ zadanie 6.