Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 21-063
II.1.2)Code CPV principal15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
II.1.4)Description succincte:
Helt eller delat anbud
Upphandlingen omfattar nedanstående varugrupper:
Se sortimentsfil 1: Färskt kött
Se sortimentsfil 2: Charkprodukter
Inkomna anbud kommer att utvärderas per position/rad, vilket innebär att avtal kan komma att tecknas med en eller flera leverantörer.
Anbudslämnaren kan lämna anbud på en, flera eller samtliga rader.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15110000 Viande
15894700 Épicerie fine
II.2.4)Description des prestations: