Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 146486-2021
България-София: Фотокопирна хартия
2021/S 058-146486
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на цветна фотокопирна и безконечна хартия за компютърни принтери, термочувствителна хартия и на ролки от хартия за системите за управление на опашките
II.1.2)Основен CPV код
30197643 Фотокопирна хартия
II.1.4)Кратко описание:
Във връзка с рамково споразумение № СПОР-7/3.06.2020 г. за „доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 3 „Доставка на различни видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за органи на изпълнителната власт и техните администрации“ НАП е провела обществена поръчка с предмет „Доставка на цветна фотокопирна и безконечна хартия за компютърни принтери, термочувствителна хартия и на ролки от хартия за системите за управление на опашките“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на доставка на цветна фотокопирна и безконечна хартия за компютърни принтери, термочувствителна хартия и на ролки съгласно рамково споразумение № СПОР-7/3.06.2020 г. за „доставка на канцеларски материали за ОИВ и техните администрации“, ОП № 3 „Доставка на разл. видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за органи на изп. вл.“.
Поръчката е със срок на изпълнение до настъпване на първата от следните хипотези:
а) сключване на нов договор в резултат на проведен вътрешен конкурентен избор по чл. 82, ал. 3 от ЗОП по ново рамково споразумение на ЦОП, което ще бъде сключено след изтичане срока на рамково споразумение № СПОР-7/3.06.2020 г. за доставка на канцеларски материали;
б) до достигане на максималната стойност, за която е сключен;
в) до 1 (една) година от изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-7/2.06.2020 г. съгласно чл. 113, ал. 3, т. 1 от ЗОП, но не повече от 5 години.