Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на оборудване за конференции и мултимедийно оборудване и услуги в ECDC.
Референтен номер: OJ/2017/ICT/9242.
II.1.2)Основен CPV код42965000 Оборудване за обработка на информацията - RC05 - QA12
II.1.4)Кратко описание:
ECDC търси изпълнител за осигуряване (покупка или наемане), инсталиране, профилактика и поддръжка на цялостно мултимедийно оборудване и свързани услуги, използвани в Оперативния център за извънредни случаи (EOC) и всички конферентни и заседателни зони в текущите и в бъдещите помещения на ECDC.
Изпълнителят трябва да може да предостави пълна гама продукти в областта на мултимедийните системи, които включват, но не се ограничават само до, системи за видео конференции, аудио конференции, уеб конференции, проектори, видео стена, цифрови знаци, озвучителни системи, услуги за стрийминг, камери и системи за устен превод. Изпълнителят трябва също така да е в състояние да осигури помощни услуги (персонал на място), за да подпомогне AV специалиста на ECDC, EOC специалистите на ECDC, монтиране на оборудване, подкрепа на място, обучение за персонала на ECDC и поддръжка на оборудването, ако е необходимо.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50312600 Услуги по поддържане и ремонт на оборудване за информационни технологии
72222300 Услуги, свързани с информационни технологии
50300000 Услуги по ремонт и поддържане на канцеларска и електронноизчислителна техника, радио-, телевизионна и далекосъобщителна техника
50340000 Услуги по ремонт и поддържане на аудиовизуална техника и оптични уреди
50343000 Услуги по ремонт и поддържане на видеотехника
32320000 Телевизионно и аудиовизуално оборудване
32321000 Оборудване за телевизионно прожектиране
32321200 Аудиовизуална екипировка
32351000 Принадлежности за аудио- и видеооборудване
51314000 Услуги по инсталиране на професионална видеотехника
32232000 Оборудване за видеоконферентна връзка
32323000 Видеомонитори
32323300 Видеооборудване
32350000 Части за аудио- и видеооборудване
32351200 Екрани
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of conference and multimedia equipment and services in ECDC.
Reference number: OJ/2017/ICT/9242.
II.1.2)Main CPV code42965000 Information-processing equipment - RC05 - QA12
II.1.4)Short description:
ECDC is looking for a contractor for the provision (purchase or rental), installation, maintenance and support of all multimedia equipment and related services used in the Emergency Operations Centre (EOC) and all conference and meeting areas at the current as well as at the future ECDC premises.
The contractor must be able to provide a full product suite in multimedia systems that include, but are not limited to video-conferencing, audio-conferencing, Web-conferencing, projectors, video wall, digital signage, sound systems, streaming services, cameras, and interpretation systems. The contractor must also be able to provide supporting services (on-site staff) to assist ECDC's AV specialist, ECDC's EOC specialists, installation of equipment, on-site support, training for ECDC staff and maintenance of the equipment as needed.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)50312600 Maintenance and repair of information technology equipment
72222300 Information technology services
50300000 Repair, maintenance and associated services related to personal computers, office equipment, telecommunications and audio-visual equipment
50340000 Repair and maintenance services of audio-visual and optical equipment
50343000 Repair and maintenance services of video equipment
32320000 Television and audio-visual equipment
32321000 Television projection equipment
32321200 Audio-visual equipment
32351000 Accessories for sound and video equipment
51314000 Installation services of video equipment
32232000 Video-conferencing equipment
32323000 Video monitors
32323300 Video equipment
32350000 Parts of sound and video equipment
32351200 Screens
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Provisión de equipos y servicios multimedia y para conferencias en el ECDC.
Número de referencia: OJ/2017/ICT/9242.
II.1.2)Código CPV principal42965000 Equipo de procesamiento de la información - RC05 - QA12
II.1.4)Breve descripción:
El ECDC está buscando un contratista para la provisión (alquiler o compra), la instalación, el mantenimiento y el soporte de todos los equipos multimedia y servicios relacionados usados en el Centro de Operaciones de Emergencia y en todas las salas de conferencias y zonas de reunión en las instalaciones actuales y futuras del ECDC.
El contratista debe ser capaz de suministrar una gama completa de productos de sistemas multimedia, que incluyan, a título no restrictivo, productos para videoconferencias, audioconferencias y conferencias en línea, proyectores, pantallas de vídeo, carteles digitales, sistemas de sonido, servicios en emisión en continuo, cámaras y sistemas de interpretación. El contratista también debe ser capaz de prestar servicios de apoyo (personal «in situ») para ayudar al especialista en materia audiovisual del ECDC, a los especialistas del Centro de Operaciones de Emergencia del ECDC, así como para ayudar en la instalación de los equipos, para prestar ayuda sobre el terreno e impartir formación al personal del ECDC y realizar el mantenimiento del equipo cuando sea necesario.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50312600 Mantenimiento y reparación de equipo de tecnología de la información
72222300 Servicios de tecnología de la información
50300000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con ordenadores personales, equipo de oficina, telecomunicaciones y equipo audiovisual
50340000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos audiovisual y óptico
50343000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de vídeo
32320000 Equipo audiovisual y de televisión
32321000 Equipo de proyección de televisión
32321200 Equipo audiovisual
32351000 Accesorios para equipo de sonido y vídeo
51314000 Servicios de instalación de equipo de vídeo
32232000 Equipo de videoconferencia
32323000 Videomonitores
32323300 Equipo de vídeo
32350000 Partes de equipo de sonido y vídeo
32351200 Pantallas
II.2.4)Descripción del contrato:
Véase la dirección de internet que figura en el apartado I.3.
Piegādes - 146537-2017
Zviedrija-Solna: Konferenču un multivides aprīkojuma un pakalpojumu nodrošināšana ECDC
2017/S 076-146537
Paziņojums par līgumu
Piegādes
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Konferenču un multivides aprīkojuma un pakalpojumu nodrošināšana ECDC.
Atsauces numurs: OJ/2017/ICT/9242.
II.1.2)Galvenās CPV kods
42965000 Informācijas apstrādes iekārtas - RC05 - QA12
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Slimību profilakses un kontroles centram (ECDC) ir nepieciešams darbuzņēmējs, kas nodrošinās (no kura iegādāsies vai nomās), uzstādīs, uzturēs un atbalstīs visu multivides aprīkojumu, ko izmanto Neatliekamās rīcības centrā (Emergency Operations Centre – EOC) un visās konferenču un sanāksmju zonās pašreizējās un turpmākajās ECDC telpās, un sniegs ar to saistītos pakalpojumus.
Darbuzņēmējam jāspēj nodrošināt pilnu multivides sistēmu produktu komplektu, kas cita starpā ietver video konferenču, audio konferenču un tīmekļa konferenču sistēmas, projektorus, video sienu, digitālās zīmes, skaņu sistēmas, straumēšanas pakalpojumus, kameras un mutiskās tulkošanas sistēmas. Darbuzņēmējam pēc nepieciešamības jāspēj nodrošināt arī atbalsta pakalpojumus (ar tādu darbinieku starpniecību, kuri strādā uz vietas), lai palīdzētu ECDC audiovizuālās jomas speciālistam un ECDC EOC speciālistiem, kā arī aprīkojuma uzstādīšanu, uz vietas sniegtu atbalstu, ECDC darbinieku apmācību un aprīkojuma uzturēšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
50312600 Informācijas tehnoloģiju iekārtu tehniskā apkope un remonts
72222300 Informācijas tehnoloģijas pakalpojumi
50300000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz personālajiem datoriem, biroja iekārtām, telekomunikācijām un audiovizuālajām iekārtām
50340000 Audiovizuālo un optisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
50343000 Videoiekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
32320000 Televīzijas un audiovizuālās iekārtas
32321000 Televīzijas projektori
32321200 Audiovizuālās iekārtas
32351000 Skaņas iekārtu un videoiekārtu piederumi
51314000 Videoiekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
32232000 Videokonferenču iekārtas
32323000 Videomonitori
32323300 Videoiekārtas
32350000 Skaņas iekārtu un videoiekārtu daļas
32351200 Ekrāni
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.