Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of medical services.
II.1.2)Main CPV code85120000 Medical practice and related services
II.1.4)Short description:
Provision of medical services to EASA staff covering the following areas:
— health review,
— occupational medicine,
— travel medicine, advising and dispensing,
— preventive medicine (annual check-up and health campaign),
— management of staff member's medical files,
— ad hoc tasks/reporting.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)85100000 Health services
85120000 Medical practice and related services
85121100 General-practitioner services
85140000 Miscellaneous health services
85145000 Services provided by medical laboratories
II.2.4)Description of the procurement:
Provision of medical advisor services as described in the outline of services of the tender documents, part II.
Requirements and needs also specified in part II of the tender documents.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Orvosi szolgáltatások nyújtása.
II.1.2)Fő CPV-kód85120000 Szakorvosi és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Orvosi szolgáltatások nyújtása az EASA munkatársai számára a következő területeken:
— egészségügyi felülvizsgálat,
— foglalkozás-egészségügy,
— utazásokkal kapcsolatos egészségügyi szolgáltatások, tanácsadás és gyógyszeradagolás,
— megelőző egészségügyi szolgáltatások (éves ellenőrzés és egészségügyi kampány),
— az alkalmazottak orvosi dossziéjának kezelése,
— ad hoc feladatok/jelentéskészítés.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Egészségügyi tanácsadó szolgáltatások
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)85100000 Egészségügyi szolgáltatások
85120000 Szakorvosi és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
85121100 Általános orvosi szolgáltatások
85140000 Különféle egészségügyi szolgáltatások
85145000 Egészségügyi laboratórium által nyújtott szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Egészségügyi tanácsadó szolgáltatások a pályázati dokumentáció II. részében meghatározottak szerint.
A teljesítendő követelmények és igények szintén pályázati dokumentáció II. részében szerepelnek.
Egészségügyi kontroll szolgáltatások
Rész száma: 2