Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών μετάδοσης.
Αριθμός αναφοράς: PO/2016-15/A4.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV64228100 Υπηρεσίες μετάδοσης τηλεοπτικών προγραμμάτων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Απαιτείται η προμήθεια υπηρεσιών μετάδοσης για τα ενημερωτικά προγράμματα της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
Για τις υπηρεσίες που θα παρασχεθούν, η σύμβαση υποδιαιρείται σε 2 παρτίδες ως ακολούθως:
— Παρτίδα I: παροχή της αναγκαίας τεχνικής υποδομής για τη μετάδοση τηλεοπτικών υπηρεσιών υψηλής ευκρίνειας μέσω δορυφόρου,
— Παρτίδα II: προμήθεια αμφίδρομων συνδέσεων βίντεο και παροχή υπηρεσιών για ad hoc μεταδόσεις οπτικοακουστικού υλικού.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Προμήθεια αμφίδρομων συνδέσεων βίντεο και παροχή υπηρεσιών για ad hoc μεταδόσεις οπτικοακουστικού υλικού
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV64228100 Υπηρεσίες μετάδοσης τηλεοπτικών προγραμμάτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Ad hoc παροχή εύρους ζώνης μετάδοσης και υπηρεσιών υποστήριξης για τηλεοπτικές μεταδόσεις. Μέρος των εν λόγω υπηρεσιών αποτελεί η εγκατάσταση μόνιμων αμφίδρομων συνδέσεων μεταξύ των εγκαταστάσεων του αναδόχου και της αίθουσας κεντρικού ελέγχου του EbS.
H εν λόγω υπηρεσία θα αποτελέσει αντικείμενο σύναψης σύμβασης-πλαισίου για παροχή υπηρεσιών.