Directiva 2004/18/CE
II.1)Descripción
II.1.1)Denominación del contrato establecida por el poder adjudicador:
Estadísticas en materia de innovación (revisión del «Manual de Oslo 2005»).
II.1.2)Tipo de contrato y emplazamiento de las obras, lugar de entrega o de ejecuciónServicios
Categoría de servicio nº 10: Servicios de investigación de mercados y encuestas de opinión pública
Emplazamiento principal de las obras, lugar principal de entrega o de ejecución: las instalaciones del contratista.
Código NUTS
II.1.4)Información sobre el acuerdo marco
II.1.5)Breve descripción del contrato o la adquisición (o adquisiciones)
El objeto del contrato consiste en la revisión del «Manual de Oslo 2005».
II.1.6)Vocabulario común de contratos públicos (CPV)79330000 Servicios estadísticos
II.2)Cantidad o extensión del contrato
II.2.1)Cantidad o extensión global del contrato:
Se estima que el volumen del contrato será aproximadamente de 150 días/persona para la duración máxima del contrato (18 meses).
II.2.2)Información sobre las opcionesOpciones: no
Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Innovatsioonistatistika ("Oslo käsiraamatu 2005" läbivaatamine)
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 10: Turu-uuringute ja avaliku arvamuse küsitlustega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: töövõtja ruumid.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohta
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Käesoleva lepingu ese on "Oslo käsiraamatu 2005" läbivaatamine.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)79330000 Statistikateenused
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
Lepingu eeldatav maht on ligikaudu 150 inimtööpäeva lepingu maksimaalse kestuse jooksul (18 kuud).
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohtaTäiendavate hangete võimalused: ei
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Statistika o inovacijama (revizija „Priručnika iz Osla 2005.”)
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 10: Usluge istraživanja tržišta i usluge ispitivanja javnog mišljenja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet ugovora je revizija „Priručnika iz Osla 2005.”.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)79330000 Statističke usluge
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Opseg ugovora približno je jednak količini posla koju jedan radnik obavi u 150 dana tijekom maksimalnog trajanja ugovora (18 mjeseci).
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Inovācijas statistika (2005. gada "Oslo rokasgrāmatas" pārskatīšana).
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 10: Tirgus izpētes un sabiedriskās domas aptaujas pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Līguma priekšmets ir 2005. gada "Oslo rokasgrāmatas" pārskatīšana.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)79330000 Statistikas pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
Līguma paredzamais apjoms ir aptuveni 150 cilvēkdienas maksimālajā līguma darbības laikā (18 mēneši).
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē