Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technická a vědecká podpora ve vztahu k provádění nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1143/2014 ze dne 22.10.2014 o prevenci a regulaci zavlékání či vysazování a šíření invazních nepůvodních druhů.
Spisové číslo: ENV.B.2/SER/2016/0011.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1143/2014 ze dne 22.10.2014 o prevenci a regulaci zavlékání či vysazování a šíření invazních nepůvodních druhů stanoví několik opatření, která si vyžádají velmi úzce zaměřenou vědeckou a technickou odbornost v rozsáhlé oblasti práce. Cílem této zakázky je poskytnout Komisi potřebné odborné kapacity na podporu včasného a řádného uplatnění tohoto nařízení, a to konkrétně v těchto oblastech: revize a aktualizace vzorů listin na podporu členských států při předkládání informací Komisi; revize a aktualizace analytických metodik pro analýzu informací poskytnutých členskými státy; analýza a vyhodnocení informací a žádostí předkládaných členskými státy; analýza a posouzení související s právními stížnostmi nebo návrhy; sběr, analýza a vyhodnocení informací a dat; vypracování a aktualizace dokumentů s technickými pokyny, výkladových poznámek a dalších informačních a komunikačních materiálů.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek – zakázka na služby v délce 12 měsíců s rozpočtem ve výši 450 000 EUR. Tato zakázka je obnovitelná 2krát na dobu 12 měsíců za stejných podmínek, až na celkovou dobu trvání maximálně 36 měsíců (celkový rozpočet (1 350 000 EUR)) za předpokladu, že provedení ze strany poskytovatele služeb bude ve všech ohledech uspokojivé a v závislosti na dostupnosti rozpočtu.
Tjenesteydelser - 146603-2016
Belgien-Bruxelles: Teknisk og videnskabelig bistand i forbindelse med gennemførelse af Europa-Parlamentets og Rådets forordning (EU) nr. 1143/2014 af 22.10.2014 om forebyggelse og håndtering af introduktion og spredning af invasive ikkehjemmehørende arter
2016/S 083-146603
Udbudsbekendtgørelse
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Teknisk og videnskabelig bistand i forbindelse med gennemførelse af Europa-Parlamentets og Rådets forordning (EU) nr. 1143/2014 af 22.10.2014 om forebyggelse og håndtering af introduktion og spredning af invasive ikkehjemmehørende arter.
Sagsnr.: ENV.B.2/SER/2016/0011.
II.1.2)Hoved-CPV-kode
90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Europa-Parlamentets og Rådets Forordning (EU) nr. 1143/2014 af 22.10.2014 om forebyggelse og håndtering af introduktion og spredning af invasive ikkehjemmehørende arter fastlægger adskillige foranstaltninger, som kræver meget specifik videnskabelig og teknisk ekspertise i et vidtfavnende arbejdsområde. Denne kontrakt sigter mod at give Kommissionen den nødvendige ekspertise til at understøtte rettidig og korrekt anvendelse af forordningen, navnlig på følgende områder: revision og opdatering af modeller til at støtte medlemsstaterne med at indgive oplysninger til Kommissionen; revision og opdatering af analytiske metodologier til analyse af oplysninger fra medlemsstaterne; analyse og evaluering af oplysninger og anmodninger indleveret af medlemsstaterne; analyser og vurderinger i forbindelse med juridiske klager eller andragender; indsamling, analyse og evaluering af oplysninger og data, samt udvikling og ajourføring af tekniske vejledninger, fortolkningsdokumenter og andre informations- og kommunikationsmaterialer.
II.1.5)Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud — tjenesteydelseskontrakt for 12 måneder med et budget på 450 000 EUR. Kontrakten kan fornyes 2 gange for en periode på 12 måneder på samme vilkår, op til en samlet maksimal varighed på 36 måneder (samlet budget på 1 350 000 EUR), forudsat at kontrahentens ydelser er tilfredsstillende i alle henseender og med forbehold for budgetmidler til rådighed.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technische und wissenschaftliche Unterstützung in Bezug auf die Umsetzung der Verordnung (EU) Nr. 1143/2014 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 22.10.2014 über die Prävention und das Management der Einbringung und Ausbreitung invasiver gebietsfremder Arten.
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.B.2/SER/2016/0011.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
In der Verordnung (EU) Nr. 1143/2014 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 22.10.2014 über die Prävention und das Management der Einbringung und Ausbreitung invasiver gebietsfremder Arten werden mehrere Maßnahmen festgelegt, für die sehr spezifisches wissenschaftliches und technisches Fachwissen in einem breit gefächerten Arbeitsbereich erforderlich ist. Ziel dieses Auftrags ist es, der Kommission das notwendige Fachwissen zur Verfügung zu stellen, um die fristgerechte und ordnungsgemäße Anwendung der Verordnung, insbesondere in den folgenden Bereichen, zu unterstützen: Überprüfung und Aktualisierung der Vorlagen, um die Mitgliedstaaten bei der Übermittlung von Informationen an die Kommission zu unterstützen; Überprüfung und Aktualisierung von Analysemethoden zur Analyse von durch die Mitgliedstaaten bereitgestellten Informationen; Analyse und Auswertung von Informationen und Anfragen, die von den Mitgliedstaaten übermittelt wurden; Analyse und Bewertungen im Zusammenhang mit Rechtsklagen und Petitionen; Sammlung, Analyse und Auswertung von Informationen und Daten; Ausarbeitung und Aktualisierung von technischen Leitfäden, Auslegungshinweisen und sonstigem Informations- und Kommunikationsmaterial.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ausschreibung im Wege des offenen Verfahrens — Dienstleistungsauftrag für 12 Monate mit einem Budget von 450 000 EUR. Der Auftrag ist 2-mal um einen Zeitraum von 12 Monaten zu gleichen Bedingungen verlängerbar, bis zu einer Gesamtlaufzeit von maximal 36 Monaten (Gesamtbudget 1 350 000 EUR), sofern die Leistung des Auftragnehmers in jeder Hinsicht zufriedenstellend ist und das Budget zur Verfügung steht.
Belgium-Brüsszel: Az idegenhonos inváziós fajok betelepítésének vagy behurcolásának és terjedésének megelőzéséről és kezeléséről szóló, 22.10.2014 keltezésű 1143/2014/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet végrehajtásához kapcsolódó technikai és tudományos támogatás
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az idegenhonos inváziós fajok betelepítésének vagy behurcolásának és terjedésének megelőzéséről és kezeléséről szóló, 22.10.2014 keltezésű 1143/2014/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet végrehajtásához kapcsolódó technikai és tudományos támogatás.
Hivatkozási szám: ENV.B.2/SER/2016/0011.
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az idegenhonos inváziós fajok betelepítésének vagy behurcolásának és terjedésének megelőzéséről és kezeléséről szóló, 22.10.2014 keltezésű 1143/2014/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet számos olyan intézkedést állapít meg, amelyhez jó néhány munkaterületen meglehetősen konkrét tudományos és technikai szakértelemre van szükség. A szerződés célja, hogy biztosítsa a Bizottság számára a rendelet időben és megfelelően történő alkalmazásának támogatásához szükséges szakértelmet, különösen a következő területeken: formanyomtatványok felülvizsgálata és frissítése a tagállamoknak a Bizottság számára történő információ-benyújtásban való támogatása céljából; a tagállamok által szolgáltatott információk elemzésére szolgáló analitikai módszertanok felülvizsgálata és frissítése; a tagállamok által benyújtott információk és kérések elemzése és értékelése; a jogi panaszokhoz és petíciókhoz kapcsolódó elemzés és értékelések; információk és adatok összegyűjtése, elemzése és értékelése; szakmai iránymutatásként szolgáló dokumentumok, értelmező jegyzetek, illetve egyéb tájékoztató és kommunikációs anyagok kidolgozása és aktualizálása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyílt pályázati felhívás – 12 hónapra szóló, 450 000 EUR költségvetésű szolgáltatási szerződés. A szerződés két alkalommal, megegyező feltételek mellett, 12 hónapra meghosszabbítható, így teljes időtartama legfeljebb 36 hónap (teljes költségvetése (1 350 000 EUR)), amennyiben a nyertes ajánlattevő teljesítménye minden tekintetben kielégítő, illetve a költségvetés rendelkezésre áll.
Diensten - 146603-2016
België-Brussel: Technische en wetenschappelijke ondersteuning voor de tenuitvoerlegging van Verordening (EU) nr. 1143/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 22.10.2014 betreffende de preventie en beheersing van de introductie en verspreiding van invasieve uitheemse soorten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische en wetenschappelijke ondersteuning voor de tenuitvoerlegging van Verordening (EU) nr. 1143/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 22.10.2014 betreffende de preventie en beheersing van de introductie en verspreiding van invasieve uitheemse soorten.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Verordening (EU) nr. 1143/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 22.10.2014 betreffende de preventie en beheersing van de introductie en verspreiding van invasieve uitheemse soorten beschrijft meerdere activiteiten die zeer specifieke wetenschappelijke en technische deskundigheid vereisen in een breed werkgebied. Deze opdracht is gericht op de verlening van de nodige deskundigheid aan de Commissie ter ondersteuning van de tijdige en juiste toepassing van de verordening, in het bijzonder op de volgende gebieden: herziening en actualisering van sjablonen om lidstaten te ondersteunen bij de indiening van informatie bij de Commissie; herziening en actualisering van analytische methodologieën om informatie die afkomstig is van de lidstaten te analyseren; analyse en beoordeling van informatie en verzoeken die zijn ingediend door de lidstaten; analyses en beoordelingen in verband met juridische klachten of verzoekschriften; verzameling, analyse en beoordeling van informatie en gegevens; ontwikkeling en actualisering van technische leidraden, interpretatienota's en ander informatie- en communicatiemateriaal.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving –– dienstenovereenkomst voor 12 maanden met een begroting van 450 000 EUR. De overeenkomst is tweemaal verlengbaar voor 12 maanden onder identieke voorwaarden, voor een maximale totale looptijd van 36 maanden (totale begroting 1 350 000 EUR) op voorwaarde dat de uitvoering door de contractant in al zijn aspecten bevredigend is en afhankelijk van de beschikbare begroting.