Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dobava, montaža in vzdrževanje angiografskega aparata s C-lokom.
Referenznummer der Bekanntmachung: JN 043/RN-17
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dobava, montaža in vzdrževanje angiografskega aparata s C-lokom in vzdrževanje opreme brez rentgenske cevi za dobo 6 let po preteku garancijskega roka.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dobava, montaža in vzdrževanje angiografskega aparata s C-lokom in: vzdrževanje opreme brez rentgenske cevi za dobo 6 let po preteku garancijskega roka.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JN 043/RN-17
II.1.2)Glavna koda CPV33111000 Rentgenske naprave
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33100000 Medicinska oprema
50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
II.2.4)Opis javnega naročila: