Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Konserwację wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Zgorzelcu „
Reference number: WR.ROZ.2810.22.2022
II.1.2)Main CPV code90721800 Natural risks or hazards protection services
II.1.4)Short description:
Pzedmiotem zamówienia są usługi polegajace na koszeniu wałów przeciwpowodziowych połozonych na terenie działania Nadzorów Wodnych w Zgorzelcu , Lubsku z podziałem na części
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 448 302.80 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Wały przeciwpowodziowe rzeki Nysy Łużyckiej i rz. Bielawka 1 krotne koszenie wałów na terenie Nadzoru Wodnego w Zgorzelcu
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90721800 Natural risks or hazards protection services
II.2.4)Description of the procurement:
Wały przeciwpowodziowe rzeki Nysy Łużyckiej i rz. Bielawka 1 krotne koszenie wałów na terenie Nadzoru Wodnego w Zgorzelcu. Prace polegające na jednokrotnym mechanicznym wykaszaniu porostów ze skap i koron wału przy użyciu kosiarki bijakowej oraz ręcznym wykaszaniu porostów gęstych twardych ze skap wału
Wały przeciwpowodziowe rzeki Nysy Łużyckiej od Żytowania do Przewozu na terenie Nadzoru Wodnego w Lubsku - koszenie wałów, Konserwacja przepustów wałowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Nysy Łużycki
Lot No: 2
Wały przeciwpowodziowe rzeki Nysy Łużyckiej od Żytowania do Przewozu na terenie Nadzoru Wodnego w Lubsku - koszenie wałów, Konserwacja przepustów wałowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Nysy Łużyckiej od Żytowania do Dąbrowy na terenie Nadzoru Wodnego w Lubsku.Prace polegające na jednokrotnym mechanicznym wykaszaniu porostów ze skap i koron wału przy użyciu kosiarki bijakowej oraz ręcznym wykaszaniu porostów gęstych twardych ze skap wału.