Бeлгия-Брюксел: Рамков договор за услуги за оценяване, изготвяне на оценка на въздействието и съответствието, подкрепа за политиките и правен анализ
2020/S 062-146893
Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за услуги за оценяване, изготвяне на оценка на въздействието и съответствието, подкрепа за политиките и правен анализ
Референтен номер: JUST/2020/PR/03/001
II.1.2)Основен CPV код79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция 1: Услуги за оценяване, изготвяне на оценка на въздействието и свързани услуги по подкрепа за политиките в сферата на политиките за правосъдие и потребителите.
Обособена позиция 2: Услуги по правен анализ, включително оценка на съответствието на националните мерки за транспониране в сферата на политиките за правосъдие и потребителите.
Обособена позиция 3: Услуги за оценяване на съответствието и правен анализ, свързани с прехвърлянето на лични данни от държави — членки на ЕС, към трети държави.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Belgia-Bryssel: Puitesopimus arviointia, vaikutusten ja vaatimustenmukaisuuden arviointia, politiikan tukea ja oikeudellista analysointia varten
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Puitesopimus arviointia, vaikutusten ja vaatimustenmukaisuuden arviointia, politiikan tukea ja oikeudellista analysointia varten
Viitenumero: JUST/2020/PR/03/001
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79000000 Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Erä 1: arviointi, vaikutusten arviointi ja niihin liittyvät toimintaohjelmien tukipalvelut oikeuden ja kuluttajapolitiikan aloilla
Erä 2: oikeudelliset analyysipalvelut mukaan luettuna EU-lainsäädännön kansallisten täytäntöönpanotoimien vaatimustenmukaisuuden arviointi oikeuden ja kuluttajapolitiikan aloilla
Erä 3: henkilötietojen siirtoon EU:n jäsenvaltioista kolmansiin maihin liittyvät vaatimustenmukaisuuden arviointia ja oikeudellista analyysia koskevat palvelut
VI kohta: Täydentävät tiedot
Belgio-Bruxelles: Contratto quadro per i servizi di valutazione, valutazione dell'impatto e della conformità, sostegno alle politiche e analisi giuridica
Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Contratto quadro per i servizi di valutazione, valutazione dell'impatto e della conformità, sostegno alle politiche e analisi giuridica
Numero di riferimento: JUST/2020/PR/03/001
II.1.2)Codice CPV principale79000000 Servizi per le imprese: servizi giuridici, di marketing, di consulenza, di reclutamento, di stampa e di sicurezza
II.1.4)Breve descrizione:
Lotto 1: servizi di valutazione, valutazione dell'impatto e relativo sostegno alle politiche nei settori della giustizia e dei consumatori;
Lotto 2: servizi di analisi giuridica, compresa la valutazione della conformità delle misure nazionali di recepimento nei settori politici della giustizia e dei consumatori;
Lotto 3: servizi di valutazione della conformità e di analisi giuridica relativi al trasferimento dei dati personali dagli Stati membri dell'UE a paesi terzi.
Belgija-Briuselis: Preliminarioji sutartis dėl vertinimo, poveikio ir atitikties vertinimo, politinės paramos ir teisinės analizės paslaugų
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis dėl vertinimo, poveikio ir atitikties vertinimo, politinės paramos ir teisinės analizės paslaugų
Nuorodos numeris: JUST/2020/PR/03/001
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1 dalis: Vertinimas, poveikio vertinimas ir susijusios politinės paramos paslaugos teisingumo ir vartotojų politikos srityse;
2 dalis: Teisinės analizės paslaugos, įskaitant nacionalinių perkėlimo priemonių atitikties vertinimą teisingumo ir vartotojų politikos srityse;
3 dalis: Atitikties vertinimas ir teisinės analizės paslaugos, susijusios su asmeninių duomenų perkėlimu iš ES valstybių narių į trečiąsias šalis.
VI dalis: Papildoma informacija
Beļģija-Brisele: Pamatnolīgums par izvērtēšanas, ietekmes un atbilstības novērtēšanas, politikas atbalsta un juridiskās analīzes pakalpojumiem
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par izvērtēšanas, ietekmes un atbilstības novērtēšanas, politikas atbalsta un juridiskās analīzes pakalpojumiem
Atsauces numurs: JUST/2020/PR/03/001
II.1.2)Galvenās CPV kods79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
II.1.4)Īss apraksts:
1. daļa: izvērtēšanas, ietekmes novērtējuma un saistītie politikas atbalsta pakalpojumi tiesiskuma un patērētāju politikas jomās
2. daļa: juridiskās analīzes pakalpojumi, ietverot valsts transponēšanas pasākumu atbilstības novērtēšanu tiesiskuma un patērētāju politikas jomās
3. daļa: atbilstības novērtēšanas un juridiskās analīzes pakalpojumi saistībā ar personas datu nosūtīšanu no ES dalībvalstīm uz trešām valstīm
VI iedaļa: Papildinformācija