Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Støtte til internationalisering af rejsearrangører i EU, fremme af transeuropæiske turistprodukter og tilrettelæggelse af B2B-matchmaking på internationale messer.
Sagsnr.: EASME/COSME/2016/007.
II.1.2)Hoved-CPV-kode79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
II.1.4)Kort beskrivelse:
Det overordnede formål med dette udbud er at bidrage til at øge turiststrømmene fra store internationale markeder (Kina, Indien, Asien, Nord- og Sydamerika) til Den Europæiske Union. Dette skal ske via tilrettelæggelsen af 10 matchmaking-møder mellem rejsearrangører (B2B) fra EU og uden for EU, navnlig smv'er, i forbindelse med store internationale turismemesser. B2B-møderne skal støtte europæiske virksomheder, hovedsageligt SMV'er, i at finde partnere og udbyde deres produkter og tjenester på de internationale markeder.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 3 100 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i punkt I.3.
Belgium-Brüsszel: Az idegenforgalommal foglalkozó európai uniós szereplők nemzetközivé válásának támogatása, a transzeurópai idegenforgalmi termékek népszerűsítése és „Business to Business (B2B) matchmaking találkozók” szervezése a nemzetközi vásárok alkalmával
2016/S 084-147711
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az idegenforgalommal foglalkozó európai uniós szereplők nemzetközivé válásának támogatása, a transzeurópai idegenforgalmi termékek népszerűsítése és „Business to Business (B2B) matchmaking találkozók” szervezése a nemzetközi vásárok alkalmával.
Hivatkozási szám: EASME/COSME/2016/007.
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázat általános célkitűzése, hogy hozzájáruljon a jelentősebb nemzetközi piacokról (Kína, India, Ázsia, Észak- és Dél-Amerika) az Európai Unióba érkező turistaforgalom növeléséhez. Ez 10 db, európai uniós és Európai Unión kívüli idegenforgalmi szereplők, elsősorban kkv-k között, a jelentősebb idegenforgalmi vásárok alkalmával megrendezésre kerülő „Business to Business (B2B) matchmaking találkozó” megszervezése révén fog megvalósulni. A B2B találkozók az európai vállalkozásoknak, főként kkv-knak nyújtanak támogatást ahhoz, hogy partnereket találjanak, és felkínálhassák termékeiket és szolgáltatásaikat a szóban forgó nemzetközi piacokon.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 100 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
il-Belġju-Brussell: Appoġġ lill-internazzjonalizzazzjoni ta' operaturi tat-turiżmu tal-UE, il-promozzjoni ta' prodotti tat-turiżmu trans-Ewropej u l-organizazzjoni ta' tqabbil 'B2B' waqt fieri internazzjonali
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Appoġġ lill-internazzjonalizzazzjoni ta' operaturi tat-turiżmu tal-UE, il-promozzjoni ta' prodotti tat-turiżmu trans-Ewropew u l-organizazzjoni ta' tqabbil 'B2B' waqt fieri internazzjonali.
Numru ta' referenza: EASME/COSME/2016/007.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-objettiv ġenerali ta' din l-offerta hu li jikkontribwixxi lejn iż-żieda ta' flussi ta' turisti minn swieq internazzjonali maġġuri (iċ-Ċina, l-Indja, l-Asja, it-Tramuntana u n-Nofsinhar tal-Amerika) lejn l-Unjoni Ewropea. Dan se jkun segwit permezz tal-organizzazzjoni ta' 10 laqgħat ta' tqabbil minn 'Negozju għal negozju (B2B)' bejn operaturi tat-turiżmu mill-UE u barra l-UE, b'mod partikolari IŻM, fl-okkażjoni ta' fieri tat-turiżmu internazzjonali maġġuri. Il-laqgħat 'B2B' għandhom jappoġġjaw lil negozji Ewropej, primarjament IŻM, sabiex isibu msieħba u joffru l-prodotti u s-servizzi tagħhom f'dawn is-swieq internazzjonali.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 3 100 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3.