Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“)“ за нуждите на ИА ВКВПД.
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“)“ за нуждите на ИА ВКВПД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства по обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройст
Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства по обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“)“ за нуждите на ИА ВКВПД.