В момента има проблем с показването на URL адреси в обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по неговото отстраняване. Като временно решение ви предлагаме да изтривате запетаята (или друг специален знак), която се появява в края на URL адреса. Извиняваме се за неудобството.
Доставки - 147890-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 062-147890
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Обособена позиция № 6 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства“ за нуждите на ИА ВКВПД.
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 6 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства“ за нуждите на ИА ВКВПД.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства“ за нуждите на ИА ВКВПД.
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: