Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на обзавеждане за сигурност
Референтен номер: EUSPA/OP/23/21
II.1.2)Основен CPV код44421000 Блиндирани или армирани каси, касети и врати
II.1.4)Кратко описание:
Целта на настоящата обществена поръчка ще бъде доставката и монтирането на обзавеждане за сигурност. Доставката на прегради и услуги по поддръжка ще бъдат оценени положително, въпреки че не е задължително.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 300 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове44421300 Блиндирани каси
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Целта на настоящата обществена поръчка е да се сключи единичен рамков договор за доставката и монтажа на оборудване за сигурност. Доставката на прегради и услуги по поддръжка ще бъдат оценени положително, въпреки че не е задължително.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa i montaż mebli ochronnych
Numer referencyjny: EUSPA/OP/23/21
II.1.2)Główny kod CPV44421000 Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż mebli ochronnych. Dostawa ścianek działowych i usług konserwacji będzie dodatkowym atutem i zostanie oceniona pozytywnie, mimo że nie jest obowiązkowa.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44421300 Sejfy
II.2.4)Opis zamówienia:
Celem niniejszego zamówienia jest zawarcie pojedynczej umowy ramowej o dostawę i montaż mebli ochronnych. Dostawa ścianek działowych i usług konserwacji będzie dodatkowym atutem i zostanie oceniona pozytywnie, mimo że nie jest obowiązkowa.