Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Πολλαπλή συμφωνία-πλαίσιο για την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών προς υποστήριξη του Τμήματος Αξιολόγησης των Επιχειρήσεων της ΕΤΕπ
Αριθμός αναφοράς: CFT-1615
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79419000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα εκτιμήσεων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η σύναψη πολλαπλής συμφωνίας-πλαισίου με έξι οικονομικούς φορείς κατ' ανώτατο όριο για την παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας που σχετίζονται με την αξιολόγηση. Οι εν λόγω οικονομικοί φορείς θα πρέπει να διαθέτουν υψηλό επίπεδο εμπειρογνωμοσύνης όσον αφορά τη μεθοδολογία και τα εργαλεία αξιολόγησης. Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι σε θέση να αποδείξουν ότι έχουν εκτελέσει πολύπλοκες αξιολογήσεις και ότι διαθέτουν ικανότητα επιλογής κατάλληλων ειδικών στον εν λόγω τομέα που διαθέτουν τις απαραίτητες τεχνικές και γλωσσικές δεξιότητες για την ολοκλήρωση αναθέσεων αξιολόγησης σε ένα ευρύ φάσμα χωρών, τομέων και προϊόντων.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Multiple Framework Agreement for Consultancy Services to Support the Operations Evaluation Division of the EIB Group
Reference number: CFT-1615
II.1.2)Main CPV code79419000 Evaluation consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective of this call for tenders is to conclude a multiple framework agreement with maximum six economic operators for the provision of high quality evaluation-related services. These economic operators should have a high level of expertise in evaluation methodology and tools. The tenderers should be able to demonstrate having carried out complex evaluations and their ability to select suitable sector specialists with the appropriate technical and language skills necessary to complete evaluation assignments in a wide range of countries, sectors and products.