Radovi - 148474-2021
Submission deadline has been amended by:  504418-2021
Hrvatska-Koprivnica: Građevinski radovi na postrojenju za obradu otpada
2021/S 060-148474
Obavijest o nadmetanju
Radovi
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Projektiranje i izvođenje radova na izgradnji Regionalnog centra za gospodarenje otpadom sjeverozapadne Hrvatske Piškornica
Referentni broj: RAVV01/2021-RCGO
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45222100 Građevinski radovi na postrojenju za obradu otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom Piškornica (dalje u tekstu: RCGO Piškornica), u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine).
Predmet nabave je detaljno opisan u Knjizi 3 – Zahtjevi naručitelja i Knjizi 4 – Lista cijena / Troškovnik, koji su sastavni dio ovog DON-a. U Knjizi 5 nalaze se podaci za projektiranje i nacrti.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 346 663 831.20 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom Piškornica (dalje u tekstu: RCGO Piškornica), u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine).Predmet nabave je detaljno opisan u Knjizi 3 – zahtjevi naručitelja i Knjizi 4 – lista cijena / Troškovnik, koji su sastavni dio ovog DON-a. U Knjizi 5 nalaze se podaci za projektiranje i nacrti.