II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
dostawa energii elektrycznej (poz. 61.1)
II.1.2)Code CPV principal09300000 Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 3 089 430.90 PLN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, umowa na 24 m-ce. Niniejsze ogłoszenie obejmuje potrzeby tylko Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Może to ulec zmianie na etapie przygotowywania postępowania w taki sposób, że może zaistnieć okoliczność udzielenia zamówienia wspólnego obejmującego kilku Zamawiających, tj. Uniwersytet Medyczny w Lublinie (dalej UM w Lublinie – Zamawiający wiodący), Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 (dalej SPSK1), w Lublinie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 (dalej SPSK4) w Lublinie, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie (dalej USzD).
1) Na etapie przygotowywania postępowania Zamawiający może dokonać podziału zamówienia na części
2) W sytuacji udzielenia zamówienia wspólnego, na bazie ostatniego przeprowadzonego postępowania Zamawiający informuje: orientacyjna wartość szacunkowa zamówienia dla UM w Lublinie wynosi ok. 3100000 PLN, SPSK1 – ok. 2100000 PLN, SPSK4 – ok. 3900000 PLN, USzD – ok. 1300000 PLN,
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.1,102.2,102.3,102.4,102.5,102.6,102.7,102.8,102.9,102.10,102.11,102.12,102.13)
II.1.2)Code CPV principal33696300 Réactifs chimiques
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 11 333 329.62 PLN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2.1)Intitulé:
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.1)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33696300 Réactifs chimiques
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.2)
Lot nº: 2
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.3)
Lot nº: 3
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.4)
Lot nº: 4
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.5)
Lot nº: 5
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.6)
Lot nº: 6
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.7)
Lot nº: 7
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.8)
Lot nº: 8
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.9)
Lot nº: 9
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.10)
Lot nº: 10
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.11)
Lot nº: 11
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.12)
Lot nº: 12
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny (poz. 102.13)
Lot nº: 13
Dostawa sprzętu komputerowego (poz. 132.2, 132.3, 132.4, 132.5, 132.6)
II.1.2)Code CPV principal30236000 Matériel informatique divers
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 229 959.36 PLN
Zadanie pn.: Dostawa sprzętu komputerowego (poz. 132.2)
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30236000 Matériel informatique divers
Zadanie pn.: Sprzęt dla zespołu naukowego (2 komputery stacjonarne lub laptopy) (poz. 132.3)
Zadanie pn.: Zakup sprzętu do prowadzenie badań - tablety (poz. 132.4)
Zadanie pn.: Zestaw komputerowy z dwoma monitorami (poz. 132.5)
Zadanie pn.: Stacja robocza (poz. 132.6)