II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii i Oddziałów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – 17 zadań.
Reference number: ZP/3/III/2022
II.1.2)Main CPV code09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.2.4)Description of the procurement:
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 55.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (nowa baza).
Lot No: 2
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 90.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łodzi.
Lot No: 3
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 30.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.
Lot No: 4
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 40.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach.
Lot No: 5
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.
Lot No: 6
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 80.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.
Lot No: 7
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 70.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku.
Lot No: 8
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 34.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie.
Lot No: 9
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 976.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.
Lot No: 10
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.
Lot No: 11
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 100.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (stara baza).
Lot No: 12
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Michałkowie – Ostrów Wielkopolski.
Lot No: 13
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 75.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.
Lot No: 14
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sokołowie Podlaskim.
Lot No: 15
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polskiej Nowej wsi-Opole.
Lot No: 16
Szacowane zapotrzebowanie Szacowane zapotrzebowanie w MWh: 105.
Świadczenie dostawy i sprzedaży energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gryźlinach-Olsztyn.
Lot No: 17