II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 287-1)
Nuorodos numeris: 702000026/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.01.2004r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2018r. poz.1986 tj.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A..- nr grupy 287-1. Przedmiot zamówienia podzielono na 21 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno -użytkowe określono w SIWZ . W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50mm wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50 mm wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. .Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 14x50 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 3
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie B wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 4
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 5
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C; odcinki 15xogniwowe L-960 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 6
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C;odcinki15x ogniwowe L-960 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C; odcinki 7xogniwowe L-512 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 7
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 18x64 mm wykonany w klasie C; odcinki 7x ogniwowe L-512 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 22x86 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 8
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 22x86 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 9
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm wykonany w klasie C wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 10
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm parowany min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 120 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 11
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm wykonany w klasie C parowany min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 120 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm parowany min. naprężenia rozrywające>900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 12
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 26x92 mm parowany min. naprężenia rozrywające>900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 13
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x 108 mm wykonany w klasie C parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm parowany min. naprężenia rozrywające>900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 14
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm parowany min. naprężenia rozrywające>900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm wykonany w klasie D parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 15
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 30x108 mm wykonany w klasie D parowany wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające >1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 120 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 16
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające >1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 120 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 17
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające >900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 18
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 34x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające >900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 38x137 mm parowany min. naprężenia rozrywające >900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 19
Łańcuch ogniwowy górniczy o wymiarach 38x137 mm parowany min. naprężenia rozrywające > 900 MPa; o podwyższonej trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126mm parowany min. naprężenia rozrywające > 900 MPa; o trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli (wg. załącznik nr 1 i 2 do SIWZ)
Pirkimo dalies Nr.: 20
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126 mm parowany min. naprężenia rozrywające > 900 MPa; o trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łąńcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126mm parowany wykonany w klasie D min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. zał nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 21
Łańcuch ogniwowy górniczy płaski o wymiarach 38x126 mm wykonany w klasie D parowany min. naprężenia rozrywające > 1 000 MPa; o trwałości zmęczeniowej - min. 90 000 cykli wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 702000026/01
II.1.2)Główny kod CPV44540000 Łańcuch
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44540000 Łańcuch
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21