Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други, за нуждите на Главна дирекция „Охрана“ и териториалните ѝ звена
II.1.2)Основен CPV код30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката касае доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други, за нуждите на Главна дирекция „Охрана“ и териториалните ѝ звена по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7/3.06.2020 г. на Централния орган за покупки.