Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af rejsebureautjenester til Den Europæiske Unions delegation i Bosnien-Hercegovina
Sagsnr.: EEAS-674-DELBIHS-SER-FWC
II.1.2)Hoved-CPV-kode63515000 Rejseservice
II.1.4)Kort beskrivelse:
Rejsebureautjenester vedrørende arbejdsrelaterede rejser, hovedsageligt i Europa, men også til andre destinationer.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 280 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Der henvises til udbudsdokumenterne, der er tilgængelige på adressen anført i punkt I.3).
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών ταξιδιωτικού γραφείου για την Αντιπροσωπεία της Ευρωπαϊκής Ένωσης στη Βοσνία-Ερζεγοβίνη.
Αριθμός αναφοράς: EEAS-674-DELBIHS-SER-FWC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV63515000 Ταξιδιωτικές υπηρεσίες
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Υπηρεσίες ταξιδιωτικού πρακτορείου για ταξίδια που σχετίζονται με την εργασία, κυρίως στην Ευρώπη, αλλά και σε άλλους προορισμούς.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 280 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Ανατρέξτε στα έγγραφα διαγωνισμού που διατίθενται στη διεύθυνση που αναφέρεται στο τμήμα I.3).