Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 150203-2018
Magyarország-Tiszakécske: Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
2018/S 068-150203
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás Tiszakécske Városban mélyépítés, út- járdaépítés, vízépítés kivitelezési és tervezési munkáinak elvégzésére
II.1.2)Fő CPV-kód
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás Tiszakécske Városban mélyépítés, út- járdaépítés, vízépítés kivitelezési és tervezési munkáinak elvégzésére (vállalkozási szerződés).
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 4 000 000 000.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45233120 Közút építése
45233162 Kerékpárút építése
45233125 Útkereszteződés építése
45233128 Körforgalom építése
45213316 Járdák kivitelezése
45233161 Gyalogút építése
45233141 Közútkarbantartás
45233142 Közútjavítás
45233220 Közút burkolása
45233228 Útburkolat építése
45233200 Különféle útburkolatok
45233150 Forgalomlassító szerkezetek építése
45235200 Futópálya építése
45112711 Tereprendezési munkák parkokban
45233293 Köztéri bútorok szerelése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
45247130 Vízvezeték építése
45247112 Vízelvezető csatorna építése
45111290 Közmű-előkészítési munka
45111000 Bontási, terep-előkészítési és eltakarítási munka
45211360 Városfejlesztéssel kapcsolatos építési munkák
45233250 Burkolási munka az utak kivételével
45231220 Gázvezetékek építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45232452 Vízelvezetés
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Keretmegállapodás Tiszakécske Városban mélyépítés, út- járdaépítés, vízépítés kivitelezési és tervezési munkáinak elvégzésére:
— Kerékpár útépítés és/vagy felújítás: (szilárd burkolatú kerékpárút pályaszerkezet bontása, építése; csapadékvíz elvezetés kiépítése, közművek kiváltása, forgalomtechnika, szegélyépítesek, műtárgy építések),
— Útépítés (új út pályaszerkezet építése, körforgalom kialakítása; csapadékvíz elvezetés kiépítése, közművek kiváltása, forgalomtechnika, szegélyépítesek, műtárgy építések),
— Útfelújítás (meglévő útburkolat bontása, burkolat megerősítése és/vagy burkolat szélesítése, padkarendezés, csapadékvíz elvezetés kiépítése, forgalomtechnika, szegélyépítesek, műtárgy építések),
— Útkarbantartás (burkolt utak kátyúzása, javítása; burkolatlan utak karbantartása),
— Járdaépítés és vagy járdafelújítás (szilárd burkolatú járda bontása, építése; folyóka építése, szegélyépítesek, műtárgy építések),
— Térburkolat építése, (új térburkolat pályaszerkezet építése, csapadékvíz elvezetés kiépítése, közművek kiváltása, forgalomtechnika, szegélyépítések, műtárgy építések),
— Közhasználatú terek és parkok építése, felújítása (út-, és térburkolat építés, csapadékvíz elvezetés kiépítése, közművek kiváltása, közvilágítás kiépítése, növényültetés, növénytelepítés, parképítés),
— Csapadékvíz, belvíz elvezetés (medrek építése, tisztítása, burkolása, műtárgy építések-elhelyezések, tároló medencék létesítése),
— Ivóvíz hálózat kiépítése (vezetékek fektetése, műtárgyak építése, berendezések felszerelése) kivéve a külön engedély alapján megvalósuló víziközmű beruházások,
— Szennyvízhálózat kiépítése (vezetékek fektetése, műtárgyak építése, berendezések felszerelése, irányítástechnika kialakítása),
— Hírközlési hálózat kiépítése (vezetékek fektetése, műtárgyak építése, berendezések felszerelése),
— Víztelenítés (nyíltvíztartás, talajvízszint süllyesztése, vákumozás),
— Dúcolás,
— Földműépítés,
— Támfal építés,
— Hídépítés,
— Alagút építése,
— Zsaluzási munkálatok,
— Monolit vasbeton szerkezetek,
— Mélyépítési szerkezetek gépészeti szerelése,
— Szádfalazás,
— Belterületi útalapok felújítása,
— Iszapkitermelés, iszapeltávolítás,
— Építési engedély megszerzéséhez szükséges engedélyezési tervek elkészítése,
— Kivitelezési tervek készítése.
A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.