2. rész:
M/1.1. legalább 1 db, olyan, a jelen felhívás szerinti épület fogalomnak megfelelő épület, jelen felhívás szerinti építés fogalomnak megfelelő építésére vonatkozó referenciát, ahol a jelen felhívás szerinti építéssel érintett épület OTÉK szerinti hasznos alapterülete legalább 950 m2 volt.
Az M/1.1. alk. követelmény legfeljebb 2 szerz. is teljesíthető.