Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Briselē, Strasbūrā un Luksemburgā esošo Eiropas Parlamenta ēku nesošo konstrukciju un apdares pārbaudes – 06A20/2014/M070.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: Brisele, Strasbūra, Luksemburga.
NUTS kods BE10 Région de Bruxelles-Capitale / Brussels Hoofdstedelijk Gewest,LU00 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Briselē (Beļģija), Strasbūrā (Francija) un Luksemburgā (Luksemburga) esošo Eiropas Parlamenta ēku apkārtnes, konstrukciju, galdniekdarbu, karkasu, jumtu un fasāžu pārbaude.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)71631300 Ēku tehniskās pārbaudes pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
Aplēse: 7 000 stundu gadā attiecībā uz Briseli, 4 000 stundu gadā attiecībā uz Strasbūru un 1 700 stundu gadā attiecībā uz Luksemburgu.
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē