II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 285-6
Numer referencyjny: 702200286
II.1.2)Główny kod CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V-36 L-300 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN3,2MM - ilość szacunkowa:1 320 kompletów
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V-36 L-500 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa:23 037 kompletów
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V-36 L-600 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 44 114 kompletów
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-750 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa:47 084 kompletów
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-800 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 63 306 kompletów
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-1000 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 15 055 kompletów