Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали по обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на външните работи“
II.1.2)Основен CPV код30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
На основание чл. 82, ал. 4 от ЗОП и раздел VIII от сключено рамково споразумение № СПОР- 5 от 9.03.2018 г. на Централния орган за покупки за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове“ се проведе електронна обществена поръчка в СЕВОП в отговор на покана с изх. № 33-00-104 от 19.02.2020 г. за участие в мини-процедура № 1901 в СЕВОП за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на външните работи“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове