Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 15102-2022
Latvija-Liepāja: Skābekļa terapijas ierīce
2022/S 008-015102
Paziņojums par līgumu
Piegādes
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Skābekļa ražošanas iekārtu piegāde un uzstādīšana
Atsauces numurs: LRS 2022/1
II.1.2)Galvenās CPV kods
33157810 Skābekļa terapijas ierīce
II.1.4)Īss apraksts:
Skābekļa ražošanas iekārtu piegāde un uzstādīšana SIA "Liepājas reģionālā slimnīca vajadzībām"
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: