We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 151213-2022
Poland-Radom: Electricity, heating, solar and nuclear energy
2022/S 058-151213
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa energii elektrycznej
Reference number: 5/2022
II.1.2)Main CPV code
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne do punktów odbioru energii Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku 2 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. na okres 12 m-cy (planowane rozpoczęcie od 01.06.2022r. - 31.05.2023r. w rozumieniu ustawy z dnia 10.04.1997 Prawo energetyczne (Dz. U. z 2017r, poz.1579 ze zm.).
2. Sprzedaż będzie się odbywać za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do PGE Dystrybucja SA jako Operatora Systemu Dystrybucyjnego, z którym zamawiający ma zawarte umowy (na poszczególne obiekty) o świadczenie usług dystrybucyjnych.
3. Zamawiający posiada koncesję na produkcję energii nr WEE/612/11621/W/3/2004/KG i produkuje energie elektryczną w elektrowni biogazowej.
4. Wykonawca jest zobowiązany zakupić wprowadzoną do sieci energię elektryczną po cenie umownej nie niższej niż średnia cena sprzedaży energii elektrycznej na rynku konkurencyjnym w poprzednim kwartale, ogłoszonej przez Prezesa URE, o której mowa w art. 23 ust.2 pkt 18a ustawy Prawo energetyczne.
5. Wykonawca jest odpowiedzialny za bilansowanie handlowe energii elektrycznej i zwalnia Zamawiającego z obowiązków związanych z niezbilansowaniami.
6 W celu uproszczenia zasad rozliczania zużycia energii elektrycznej czynnej, Zamawiający zamierza osiągnąć uzyskanie jednej, stałej ceny za kilowatogodzinę. Dlatego z zaoferowanej jednostkowej cenie energii elektrycznej uwzględnione muszą być wszystkie dodatkowe koszty oraz opłaty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności stałe koszty opłat handlowych.
7. Dane dotyczące aktualnego układu zasilania w energię elektryczną:
Zadanie nr 1, taryfa B23 ZUOK ul. Witosa 94, 26-600 Radom - 8 704 MWh;
Zadanie nr 2, taryfa C12a, Budynek Zarządu ul. Witosa 76, 26-600 Radom - 20,000 MWh;
Zadanie nr 3, taryfa B21, Składowisko Odpadów ul. witosa 98, 26-600 Radom - 30,000 MWh;
Zadanie nr 4, taryfa C11, "Stara kompostownia" ul. Witosa 96, 26-600 Radom - 120,00 MWh;
Zadanie nr 5, taryfa B23, Baza transportu, ul. Witosa 76, 26-600 radom - 80,000 MWh;
Zadanie nr 6, taryfa G12, budynek mieszkalny ul. Zielonego Sztandaru 10, 26-600 Radom - 10,00 MWh.