Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Предметът на обществената поръчката включва доставка на нетни количества активна електрическа енергия – високо/средно/ниско напрежение и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца на Териториално поделение „Държавно горско стопанство Стара река-Кипилово”
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 10 000.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Доставка на нетни количества електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за срок от 12 месеца