We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 151438-2022
Submission deadline has been amended by:  221022-2022
Poland-Rzeszów: Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
2022/S 058-151438
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w Rzeszowie – oświetlenie ulic, sygnalizacja świetlna, obiekty małej architektury
Reference number: ZP-D.271.14.42.2022
II.1.2)Main CPV code
09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do istniejących punktów poboru Zamawiającego oraz nowych, przyłączonych do sieci OSD, w okresie obowiązywania zamówienia, na potrzeby oświetlenia ulic, sygnalizacji świetlnej i oświetlenia obiektów architektonicznych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.2.4)Description of the procurement:
Szacowane zużycie energii elektrycznej w okresie od 1.06.2022 r. do 30.11.2022 r. wynosi około 5 600 MWh, w tym: 1 695 MWh w strefie dziennej i całodobowej oraz 3 905 MWh w strefie nocnej.
Główny profil zużycia energii stanowi oświetlenie uliczne, rozliczane w dwóch strefach czasowych (dziennej oraz nocnej) taryfy C12b i stanowi ok. 95% całości zapotrzebowania. Pozostała część to sygnalizacje świetlne i inne obiekty zużywające energię w strefie całodobowej, w taryfach C11 i R.
Dostawa zakupionej energii do obiektów, odbywać się będzie za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do lokalnego operatora OSD tj. PGE Dystrybucja SA. Oddział w Rzeszowie. Rozliczenia za zużytą energię następować będą w okresach stosowanych przez OSD.
Lokalizację i opis punktów poboru energii zawiera załącznik pn. „Wykaz punktów poboru energii MZD w Rzeszowie”, który stanowi załącznik do projektowanych postanowień umowy.
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilość punktów poboru energii w okresie obowiązywania zamówienia, na zasadach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Sprzedaż energii elektrycznej dla nowego punktu poboru nie objętego załącznikiem, będzie dokonywana na podstawie zmiany przedmiotowego załącznika i rozliczana będzie zgodnie z zasadami określonymi dla pierwotnej części zamówienia i według tej samej stawki rozliczeniowej.
Zamawiający oczekuje zawarcia jednej umowy zbiorczej dla wszystkich punktów poboru, wyszczególnionych w załączniku pn. „Wykaz punktów poboru energii MZD w Rzeszowie”, stanowiącym jej integralną część.
Realizacja zamówienia winna następować zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (Dz. U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: wykaz punktów poboru energii MZD w Rzeszowie i projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami dostępne w oddzielnych plikach