29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dostawy - 151463-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Sejny: Urządzenia medyczne
2015/S 085-151463
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Dostawa sprzętu medycznego.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Ul. dr Edwarda Rittlera 2, 16-500 Sejny.
Kod NUTS PL34 Podlaskie
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieregenerowanego sprzętu medycznego, szczegółowo wyspecyfikowanego w załącznikach nr 2a–2d do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) – formularzach parametrów technicznych.
Dostawa obejmuje montaż, instalację i uruchomienie dostarczonego towaru, a także przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego towaru.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
33100000 Urządzenia medyczne, 33111000 Aparatura rentgenowska, 33112200 Aparaty ultrasonograficzne, 33141620 Zestawy medyczne, 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie czterech części zamówienia:
I część zamówienia: dostawa cyfrowego aparatu RTG
II część zamówienia: dostawa aparatu USG
III część zamówienia: dostawa dwóch negatoskopów
IV część zamówienia: dostawa dwóch stanowisk pielęgnacji noworodka z wanienką, umywalką i wagą.
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie