AEVM, 103 rue de Grenelle, 75007 Paris, FRANCIA. Correo electrónico: procurement@esma.europa.eu
En lugar de
AEMF, 103 rue de Grenelle, 75007 Paris, FRANCE. Courriel: procurement@esma.europa.eu
Au lieu de
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 9.4.2016, 2016/S 070-121406)
ESMA, 103 rue de Grenelle, 75007 Paris, FRANCE. E-mail: procurement@esma.europa.eu
Instead of