Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
2023.TP-2033 Saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos SIEM (Security Information and Event Management) programinės įrangos licencijų nuomos ir įdiegimo viešasis pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48730000 Sicherheitssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos SIEM (Security Information and Event Management) programinės įrangos licencijų nuomą ir įdiegimą, susidedantį iš:
- saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos programinės įrangos ir licencijų;
- diegimo ir dokumentacijos paslaugų (nurodytų techninės specifikacijos 3.23 -3.24 papunkčiuose).