Услуги - 152162-2022
България-София: Услуги по поддържане на софтуер на информационните технологии
2022/S 058-152162
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Осигуряване на поддръжка на съществуващи лицензи и осигуряване на нови лицензи за управление на информационния център ИЦ (Call center) на Национална агенция за приходите (НАП)“
II.1.2)Основен CPV код
72267100 Услуги по поддържане на софтуер на информационните технологии
II.1.4)Кратко описание:
В предмета на обществената поръчка е включено осигуряване на стандартна софтуерна поддръжка от производител или оторизирани от производителя лица на съществуващите софтуерни лицензи и осигуряване на ползването на всички нови версии на лицензите, които към момента функционират в Системата за управление на информационния център (СУИЦ) на Националната агенция за приходите (НАП) и осигуряване на нови софтуерни лицензи във връзка с разширяване на дейността на Информационния център (ИЦ) в сферата на изходящата комуникация и необходими за нуждите СУИЦ на НАП. Новите лицензи трябва да бъдат със стандартна софтуерна поддръжка от производител или оторизирани от производителя лица и да бъде осигурено правото на ползване на всички нови версии на лицензите.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 127 900.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва осигуряване на стандартна софтуерна поддръжка от производител или оторизирани от производителя лица на съществуващите софтуерни лицензи и осигуряване на ползването на всички нови версии на лицензите, които към момента функционират в Системата за управление на информационния център (СУИЦ) на Националната агенция за приходите (НАП) и осигуряване на нови софтуерни лицензи във връзка с разширяване на дейността на Информационния център (ИЦ) в сферата на изходящата комуникация и необходими за нуждите СУИЦ на НАП. Новите лицензи трябва да бъдат със стандартна софтуерна поддръжка от производител или оторизирани от производителя лица и да бъде осигурено правото на ползване на всички нови версии на лицензите.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 152162-2022
Bulgarien-Sofia: Wartung von Informationstechnologiesoftware
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 127 900.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: