Oznámenie o súťaži návrhov
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Lávky cez Chorvátske rameno v Petržalke - Lávka č. 4
Referenčné číslo: MAGS OVO 47567/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV71200000 Architektonické a súvisiace služby
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV71220000 Návrhárske a architektonické služby
71240000 Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
71250000 Architektonické a inžinierske služby a dozor
II.2.4)Opis obstarávania:
Účelom súťaže je nájsť návrh, ktorý spomedzi predložených návrhov najlepšie rieši požiadavky zadania.