Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanstellen van een externe partner voor vertaalopdrachten online les-materiaal MO
Referenznummer der Bekanntmachung: Agentschap Integratie en Inburgering-2022001_AGII_VERTAALOPDRACHTEN-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79530000 Übersetzungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze opdracht heeft betrekking op vertaalopdrachten (24 talen) van leermiddelen voor Online leren in de cursus Maatschappelijke Oriëntatie (MO).
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 417 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: