Prior information notice for public service contract
Legal Basis:
Regulation (EC) No 1370/2007
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Veřejné služby v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou na lince R26 Praha – Příbram – Písek – České Budějovice
II.1.2)Main CPV code60210000 Public transport services by railways
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem této zakázky je poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou k zajištění dopravní obslužnosti vlaky celostátní dopravy v délce trvání pěti let na lince R26 Praha – Příbram – Písek – České Budějovice.
Za tímto účelem bude uzavřena smlouva o veřejných službách.
(nature and quantity of services or indication of needs and requirements)