Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DOBAVA ELEKTRIČNE ENERGIJE
Reference number: JN-12063
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Dobava električne energije v obdobju od 1. 6. 2022 do 31. 3. 2023.
Delež električne energije, pridobljene iz obnovljivih virov oziroma soproizvodnje električne energije z visokim izkoristkom, mora znašati najmanj 50 %.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: