II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku
Spisové číslo: 06A70/2021/M004
II.1.2)Hlavní kód CPV45312100 Instalace a montáž požárních systémů
II.1.4)Stručný popis:
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku:
— položka 1: obnova systému požární bezpečnosti,
— položka 2: údržba a budoucí rozvoj,
— položka 3: instalace/výměna podhledů,
— položka 4:koordinace systému požární bezpečnosti.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
Veřejný zadavatel si vyhrazuje právo zadávat zakázky kombinující níže uvedené části nebo skupiny částí:
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Obnova systému požární bezpečnosti
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV45312100 Instalace a montáž požárních systémů
II.2.4)Popis zakázky:
Obnova systému požární bezpečnosti.
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
Instalace/výměna podhledů
Část č.: 3
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV45421146 Instalace a montáž zavěšených podhledů
Instalace/výměna podhledů.
Koordinace systému požární bezpečnosti
Část č.: 4
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV71245000 Schvalovací plány, dílenské výkresy a specifikace
Koordinace systému požární bezpečnosti.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Modernisering van het brandbeveiligingssysteem in de gebouwen van het Europees Parlement in Straatsburg
Referentienummer: 06A70/2021/M004
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45312100 Installeren van brandalarmsystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
Modernisering van het brandbeveiligingssysteem in de gebouwen van het Europees Parlement in Straatsburg:
— perceel 1: werkzaamheden voor de modernisering van het brandbeveiligingssysteem;
— perceel 2: onderhoud en toekomstige ontwikkelingen;
— perceel 3: verwijderen/plaatsen van valse plafonds;
— perceel 4: opdracht voor de coördinatie van het brandbeveiligingssysteem.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd:
Zie de aanbestedingsstukken.
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Werkzaamheden voor de modernisering van het brandbeveiligingssysteem
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45312100 Installeren van brandalarmsystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Werkzaamheden voor de modernisering van het brandbeveiligingssysteem.
Onderhoud en toekomstige ontwikkelingen
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Onderhoud en toekomstige ontwikkelingen.
Verwijderen/plaatsen van valse plafonds
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45421146 Aanbrengen van verlaagde plafonds
Verwijderen/plaatsen van valse plafonds.
Opdracht voor de coördinatie van het brandbeveiligingssysteem
Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71245000 Plannen ter goedkeuring, werktekeningen en specificaties
Opdracht voor de coördinatie van het brandbeveiligingssysteem.