There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 153509-2019
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 066-153509
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
FIDIC sárga könyv szerinti tervezés és kivitelezés — Pétfürdő szennyvízberuházás
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés «Pétfürdő nagyközség szennyvízelvezetése és -tisztítása» elnevezésű KEHOP-2.2.2-15-2016-00057 azonosító számú projekt keretében megvalósuló feladatokhoz a FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezésére és kivitelezésére
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007–2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014–2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: «Vállalkozási szerződés «Pétfürdő nagyközség szennyvízelvezetése és -tisztítása» elnevezésű KEHOP-2.2.2-15-2016-00057 azonosító számú projekt keretében megvalósuló feladatokhoz a FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezésére és kivitelezésére»
Az érintett település:
Pétfürdő Nagyközség Önkormányzata
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Szennyvíztisztító telep kiépített hidraulikai kapacitás: 1 050 m3/d
Csúcs szennyvíz mennyiség: 240 m3/h
Kiépített biológiai LE kapacitás: 5327 LE
Technológia összefoglalása:
Mechanikai tisztítás, biológiai tisztítás, biológiai foszfor eltávolítás
Nyers szennyvíz fogadás, kőfogás, gépi és kézi finomrács, eleveniszapos szennyvíztisztítás,
Finombuborékos mélylevegőztetés, utóülepítés, fertőtlenítési lehetőség, tisztított szennyvíz
Kivezetés, iszapsűrítő, gépi iszapvíztelenítés
Tisztított szennyvíz kivezetés: meglévő elvezetés változatlan formában
A tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.