Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лазерни скенери Velodyne Ultrapuck
Референтен номер: JRC/IPR/2022/OP/0854-PIN
II.1.2)Основен CPV код35125100 Датчици
II.1.4)Кратко описание:
Десет Velodyne Ultrapuck 3D лазерни скенери за разработването на система за наблюдение на защитните механизми в ядрени съоръжения.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 330 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове35125100 Датчици
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Toto oznámení je pouze pro předběžné informace
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka laserových skenerů Velodyne Ultrapuck
Spisové číslo: JRC/IPR/2022/OP/0854-PIN
II.1.2)Hlavní kód CPV35125100 Senzory
II.1.4)Stručný popis:
3D laserové skenery Velodyne Ultrapuck pro vývoj systému dozoru nad bezpečností v jaderných zařízeních.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 330 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV35125100 Senzory
II.2.4)Popis zakázky:
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Velodyne Ultrapuck Laser Scanners Supply
II.1.2)Main CPV code35125100 Sensors
II.1.4)Short description:
Velodyne Ultrapuck 3D laser scanners for the development of a safeguards monitoring system in nuclear facilities.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 330 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)35125100 Sensors
II.2.4)Description of the procurement: