Bando di gara – Servizi di pubblica utilità
Base giuridica:
Direttiva 2014/25/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„Dostawa energii elektrycznej w okresie 1.1.2021–31.12.2022 dla 3 spółek wodociągowych”. Numer postępowania: 1/En/ZP/S/2020
Numero di riferimento: 1/En/ZP/S/2020
II.1.2)Codice CPV principale09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 2 918 806.36 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Część nr 1. „Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o., 78-100 Kołobrzeg, ul. Artyleryjska 3, POLSKA
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09310000 Elettricità
Część nr 2. Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., ul. Ustronie Miejskie 1, 78- 200 Białogard, POLSKA
Lotto n.: 2
Część nr 3. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Bugno 2, 78-400 Szczecinek, POLSKA
Lotto n.: 3
II.2.2)Codici CPV supplementari09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
2. Termin płatności faktur 21 dni.
5. Odczyty (dla grup B23, C21 i C22a, C11, C12a – 1 m-c).