Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Snelle interventie voertuigen politie.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34114200 Politieauto's
II.1.4)Korte beschrijving:
Europese aanbesteding m.b.t. de turnkey levering en ROB van snelle interventievoertuigen.