Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Levering van vaatwerk, bestek en glaswerk voor de Europese Dienst voor extern optreden — EEAS-356-DIVA4-SUP-FWC.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenLeveringen
Aankoop
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Brussel.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomstRaamovereenkomst met één onderneming
Looptijd van de raamovereenkomst
Periode in maanden: 48
Geraamde totale waarde van de aankopen voor de gehele duur van de raamovereenkomst
Geraamde waarde zonder btw:
Tussen 1 500 000 en 3 000 000 EUR
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Levering van vaatwerk, bestek en glaswerk voor het gebouw in Brussel en de 140 Delegaties van de Europese Unie wereldwijd.
De levering is onderverdeeld in 3 percelen:
perceel 1: porseleinen servies;
perceel 2: kristallen servies (glaswerk);
perceel 3: bestek en edelsmeedwerk.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)39299000 Glaswerk, 39221110 Vaatwerk, 18513200 Goudsmeedwerk
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Levering van een tafelset en vervangende sets voor de 140 Delegaties en het hoofdkantoor.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen