Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 154302-2019
България-София: Мебелировка
2019/S 066-154302
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на културата
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на Министерство на културата
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на културата
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка се отнася до извършване на доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на културата съгласно рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г., сключено от ЦОП.
Доставка и монтаж на мека мебел за офиси за нуждите на Министерството на културата“ (обособена позиция № 2)
Обособена позиция №: 2
Обществената поръчка се отнася до извършване на доставка и монтаж на мека мебел за офиси за нуждите на Министерството на културата“ (обособена позиция № 2) съгласно рамково споразумение № СПОР-9/ 15.3.2018 г., сключено от ЦОП.